Pejabat Menteri

Direktori

Kementerian Kerajaan Tempatan Dan Perumahan,
Tingkat 17-18,
Wisma Innoprise,
Jalan Sulaman,Teluk Likas,
88817 Kota Kinabalu.
No Telefon : 088-428909
No. Faks : 088-383173

...
Menteri
YB Datuk Seri Panglima Dr. Joachim Gunsalam
...
Setiausaha Politik I
YB Jonnybone J. Kurum
Jonnybone.Kurum@sabah.gov.my
...
Setiausaha Politik II
Yubidi bin Gompoyo
...
Setiausaha Perhubungan Awam
Khairol Majide Kalimin
...
Setiausaha Sulit
Japli @ Jeff bin Sami
...
Setiausaha Pejabat
Maria Melvin Jaikul
Maria.Jaikul@sabah.gov.my
...
Setiausaha Akhbar
Celestina Ubing
Celestina.ubing@sabah.gov.my
...
Pegawai Seranta Khas
Soo Chee Yong
...
Pembantu Tadbir
Claire Vivian Alfred
Claire.Alfred@sabah.gov.my
...
Pembantu Penyediaan Makanan
Martina Payak
Martina.Payak@sabah.gov.my
...
Setiausaha Pejabat Khas
Sue Ann Delos Santos
...
Pembantu Operasi
Juspat bin Majail
Juspat.Majail@sabah.gov.my
...
Pemandu Kenderaan
Jason Peter Oyong
Jason.Oyong@sabah.gov.my
...
Pembantu Operasi
Amiruddin bin Nain
Amiruddin.Nain@sabah.gov.my
...
Pembantu Operasi
Pidolis Samping @ Sampin
-
...
Pemandu Kenderaan
Richie Richard Ang
Richie.RichardAng@sabah.gov.my
...
Pengawal Keselamatan
Rozitah binti Norsin
Rozitah.Norsin@sabah.gov.my
...
Pembantu Operasi
Alip bin Tauji
Alip.Tauji@sabah.gov.my
...
Pengawal Keselamatan
Al Azad Anor George bin Abdullah
AzadGeorge.Abdullah@sabah.gov.my

Hak Cipta Terpelihara © 2020 Kementerian Kerajaan Tempatan dan Perumahan.


PENAFIAN: Pentadbir dan operator laman web ini tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kerugian atau kerosakan yang dialami kerana
menggunakan sebarang maklumat yang terdapat di dalam laman web ini.


Dikemaskini Pada :

Dasar Keselamatan | Dasar Privasi