Mantan Setiausaha Tetap

...
Tuan Mansur bin Asun
02/2021-08/2021
...
Datuk Hajah Masnah Binti Matsalleh
10/2018 - 02/2021
...
Datuk Ginun Yangus
4/7/2016 - 01/10/2018
...
Datuk Matius Sator
25/2/2011 - 27/06/2016
...
Datuk Abidin Bin Madingkir
8/5/2009 - 25/2/2011
...
Datuk Ujang Bin Sulani
2000 - 7/5/2009

Hak Cipta Terpelihara © 2020 Kementerian Kerajaan Tempatan dan Perumahan.


PENAFIAN: Pentadbir dan operator laman web ini tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kerugian atau kerosakan yang dialami kerana
menggunakan sebarang maklumat yang terdapat di dalam laman web ini.


Dikemaskini Pada : 27/09/2021